Студентка кафедри МІМ виступила на матеріалознавчій конференції YUCOMAT-2024 в Чорногорії

Кафедра матеріалознавства та інженерії матеріалів
Фото з конференції

Студентка кафедри матеріалознавства та інженерії матеріалів Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки Марія Швед взяла участь у міжнародній матеріалознавчій конференції 25th Jubilee Annual Conference on Material Science YUCOMAT-2024 (2–6 вересня 2024 року, м. Херцег Новий, Чорногорія).

Представниця нашого університету презентувала свою наукову роботу Protective coating for current collector materials of direct liquid fuelled molten carbonate fuel cell. Результати отримані під час виконання проєкту «Розплав-карбонатна паливна комірка на рідкому паливі для енергетичної безпеки» (DIFFERENT, № SPS G6292) у рамках Програми НАТО «Наука заради миру та безпеки».