Студентка кафедри менеджменту організацій ІНЕМ успішно завершила семестр в Іспанії

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Ганна Мазурак

Студентка групи МЕ-41 кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Ганна Мазурак успішно завершила навчальний семестр за програмою обміну Erasmus+. Упродовж п’яти місяців вона навчалася в Universidad Pontificia de Salamanca (UPSA, Іспанія), заснованого на базі одного з найстаріших університетів країни.

Ганна активно вивчала напрям маркетингу, імплементацію нових технологій у ньому, а також можливості поєднувати найкращі техніки та методології у рамках менеджменту організацій. Також вагомим фокусом під час навчання було отримання практичних умінь через розроблення командних проєктів та обмін досвідом між українськими студентами і вихідцями з країн Європейського Союзу.

Пишаємося та віримо, що й надалі зможемо гідно представляти нашу країну на міжнародному рівні завдяки студентам Політехніки, а також посилюватимемо міжнародну співпрацю між університетами-партнерами.