Студентка кафедри ІВТ посіла ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація»

Кафедра ІВТ Львівської політехніки
переможці

17 квітня у місті Києві в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація». Участь у ній взяли 52 студенти із 18 закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців з якості, стандартизації та сертифікації в Україні.

За підсумками олімпіади студентка кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Олена Гавриш (група МТЯС-11) посіла ІІ місце. Студентки Богдана Міняйло та Соломія Корчинська нагороджені дипломами за активну участь.

Вітаємо переможців та їхнього тренера доцента Аллу Гунькало!

на олімпіаді