Студентка кафедри фінансів Львівської політехніки здобула перемогу в конкурсі наукових робіт

Кафедра фінансів
Катерина Моторя

5 квітня 2019 року в Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Банківська справа».

Рішенням про переможців конкурсу галузевою конкурсною комісією студентка кафедри фінансів Катерина Моторя здобула Диплом ІІ ступеня, гідно представивши на підсумковій конференції власну наукову роботу на тему «Теоретико-прикладні засади оцінювання фінансової стійкості банків» (науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри фінансів Ольга Коць).

Колектив кафедри фінансів щиро вітає студенту Моторю Катерину із високим результатом та бажає подальших творчих успіхів!

диплом Катерина Моторя переможці