Студентка кафедри фінансів ІНЕМ здобула диплом ІІ ступеня на міжнародному конкурсі наукових робіт

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Соломія Папірник

Соломія Папірник, студентка-випускниця ІІ курсу магістратури освітньо-наукової програми «Фінанси, банківська справа та страхування» Львівської політехніки, стала одним із переможців ІІ туру X Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку», що відбувся 1 червня 2023 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Представниця Університету отримала диплом другого ступеня за свою наукову роботу на тему «Фінансові інструменти розвитку вітчизняної кредитно-банківської системи: стан та стратегія післявоєнного відновлення». Науковий керівник – професорка кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Ірина Хома.

Вітаємо з перемогою!

Диплом переможця конкурсу Соломія Папірник