Студентка кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Юлія Ханик (група УААМ-11) взяла участь у круглому столі «Фінансове забезпечення господарської діяльності Львівської області: проблеми, перспективи», що відбувся 17 травня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті управління фінансами та бізнесу.
Тема доповіді – «Краудфандинг як сучасний метод фінансування власної справи», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри АФМ О.В. Химич.
![Круглий стіл «Фінансове забезпечення господарської діяльності Львівської області: проблеми, перспективи»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/6/para/gallery/3302609218793326290323631775756577878310912n.jpg?itok=SuEQ-9FN)
![програма круглого столу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/6/para/gallery/3305800818793325256990405380314087274053632n.jpg?itok=6dOijojV)
![виступ Юлії Ханик](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/7/6/para/gallery/3312335918793325956990336326481050276986880n.jpg?itok=Q-XUWySn)