Студентка кафедри АФМ взяла участь у круглому столі «Фінансове забезпечення господарської діяльності Львівської області»

Кафедра АФМ Львівської політехніки
Юлія Ханик

Студентка кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Юлія Ханик (група УААМ-11) взяла участь у круглому столі «Фінансове забезпечення господарської діяльності Львівської області: проблеми, перспективи», що відбувся 17 травня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті управління фінансами та бізнесу.

Тема доповіді – «Краудфандинг як сучасний метод фінансування власної справи», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри АФМ О.В. Химич.

Круглий стіл «Фінансове забезпечення господарської діяльності Львівської області: проблеми, перспективи» програма круглого столу виступ Юлії Ханик