У рамках Зимової міжнародної школи «Екологічна безпека України», що розпочала свою роботу 18 лютого 2021 року, студентка кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Софія-Саманта Войтович провела екскурсію у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» для студентів та викладачів Університету штату Пенсильванія, США.
У нас багата історія, чималі здобутки – і нам є чим пишатись!
![Софія-Саманта Войтович](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/22/para/gallery/istr-pens-1.jpg?itok=xh6puioo)
![Інтер'єр головного корпусу Львівської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/22/para/gallery/istr-pens-2.jpg?itok=f8O2NJLr)
![Інтер'єр головного корпусу Львівської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/3/22/para/gallery/istr-pens-3.jpg?itok=IEEmvEPE)