Студентка ІСТР перемогла у Конкурсі есе «Дивимося у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії» у рамках проекту ENACTED

ІСТР Львівської політехніки
Національний університет у Чернівцях

7 травня 2019 року до Дня Сусідства у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся фінальний етап конкурсу есе на національному рівні «Дивимося у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії». Конкурс проходив у рамках серії заходів проекту ENACTED – «Європейський Союз та його сусіди. Мережа для активізації впливу ЄС на східних кордонах» (2017–2625), що фінансується Європейським Союзом з метою висвітлення громадського сприйняття процесів євроінтеграції та європеїзації, викликів, що постають перед європейським проектом, європейських цінностей, майбутнього Європейського Союзу та інших пов’язаних з ЄС тем.

Перше місце у конкурсі посіла Анна Головко, студентка ІІІ курсу спеціальності «Туризм» Національного університету «Львівська політехніка», з есе на тему «Європейський Союз як приклад раціонального використання концепції сталого розвитку суспільства».

Анна Головко