Студентка ІППТ здобула диплом ІІІ ступеня на Міжнародному конкурсі наукових робіт із менеджменту

Кафедра економіки та маркетингу Львівської політехніки
Заставка роботи Вероніки Микити

4 червня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» у формі онлайн-захисту англійською мовою.

У конкурсі взяли участь 45 наукових робіт від 64 авторів з 8 країн світу з 25 українських та 9 закордонних закладів вищої освіти, серед яких: Білоруський державний аграрно-технічний університет, Лодзький університет (Польща), Берлінський технічний університет (Німеччина), Університет економіки в Катовіце (Польща), University Bayreutth (Німеччина), UMB v Banskej Bystrici Ekonomická fakulta (Словаччина), Академія економічних досліджень Молдови, Academy «Bolashag» (Караганда, Казахстан), Wyzsza Szkola Bankowa we Wroclawiu (Польща).

Бакалавр Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Вероніка Микита здобула диплом ІІІ ступеня. Науковий керівник – Оксана Сватюк, завідувач кафедри економіки та маркетингу ІППТ.

Наукова студентська робота на тему «Вплив кризи COVID 2019 на динаміку маркетингового менеджменту підприємства» виконана українською та англійською мовами.

Приєднані файли