Студентка ІППТ Львівської політехніки виборола друге місце у конкурсі проєкту «Scholarship в Україні»

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Заставка соціального проєкту «Scholarship в Україні»

Наприкінці січня 2021 року завершився IV конкурс соціального проєкту «Scholarship в Україні». Основна мета проєкту – це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так і гуманітарних та економічних.

Для участі в конкурсі студентам потрібно було написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тему.

Студентка кафедри фінансів, обліку та аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки Ілона Марків виборола почесне друге місце у номінації «Фінансова грамотність» і одержала грошову премію в сумі 3000 гривень.

До конкурсу студентку готували науковий керівник, кандидат економічних наук, старший викладач Наталія Гембарська і тьютор (наставник), кандидат економічних наук, доцент Оксана Садура.