Студентка ІППО Львівської політехніки здобула перемогу в номінації «Творча публікація»

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Каріна Костюкевич

Студентка І курсу магістратури Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Каріна Костюкевич стала переможницею у номінації «Творча публікація» на Всеукраїнському конкурсі студентських творчих та наукових робіт на тему «Прокурор майбутнього» для студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» під егідою Тренінгового центру прокурорів України, Офісу Генерального прокурора та Міністерства освіти і науки України. Конкурс проходив із 4 жовтня до 4 листопада 2021 року.

Науковий керівник – професор кафедри кримінального права і процесу, доктор юридичних наук, професор Костянтин Марисюк.

Щиро вітаємо переможницю й бажаємо подальших творчих та наукових звершень!

Каріна Костюкевич Каріна Костюкевич