Студентка Інституту права та психології виборола ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з міжнародного права

ІНПП Львівської політехніки
Анастасія Шпак

Вже традиційно студенти Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» беруть участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Міжнародне право (публічне, приватне)» в місті Києві. Цього року захід відбувався 15–16 травня на базі університету «КРОК». В олімпіаді серед 60 учасників взяли участь студенти ІІІ курсу ІНПП Анастасія Шпак, Ірина Перів та Оксана Червінська.

За підсумками олімпіади Анастасія Шпак виборола друге призове місце й була нагороджена Дипломом II ступеня, а також отримала Сертифікат на проходження юридичної практики в Національній службі посередництва і примирення в місті Києві.

Крім того, учасникам Всеукраїнської олімпіади було вручено призові сертифікати.

Підготовку учасників здійснювали викладачі кафедри конституційного та міжнародного права ІНПП д.ю.н., доцент Марія Бліхар та к.ю.н., доцент Мирослава Сірант. Куратор команди – асистент кафедри КМП Майя Пивовар.

Анастасія Шпак, Ірина Перів та Оксана Червінська нагороди