Студентка Університету здобула ІІ місце на міжнародному конкурсі робіт з питань кредитно-банківської системи

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Божена Малішевська та Ігор Кулиняк

7 червня 2018 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку». Загалом на конкурс надійшла 31 студентська наукова робота з 14 вищих навчальних закладів України.

Робота і доповідь студентки Національного університету «Львівська політехніка» Божени Малішевської була високо оцінена журі Конкурсу, і в підсумку представниця Університету одержала Диплом ІІ ступеня. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки Ігор Кулиняк.

Божена Малішевська та Ігор Кулиняк Божена Малішевська переможці