Студентка ІНЕМ взяла участь у проекті міжнародної мобільності студентів у рамках програми Erasmus+

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
учасники проєкту міжнародної мобільності студентів у рамках програми Європейського Союзу Erasmus+

Студентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Денисюк взяла участь у проекті міжнародної мобільності студентів у рамках програми Європейського Союзу Erasmus+.

Розповідає Ольга Денисюк:

– Ніколи навіть не могла подумати, наскільки багато є можливостей для розвитку сучасної молоді! От і мені випав шанс стати частиною великої «Erasmus+ сім’ї». Величезний досвід, нові знайомства та неймовірні враження лишились після молодіжного обміну, що відбувався в місцевості Ostrów Mazowiecka біля Варшави. Тож тепер – з новими ідеями до плідної та якісної роботи у новому навчальному році.

А попереду ще багато чого цікавого, корисного та неймовірного. Раджу всім і кожному спробувати себе у подібних проектах та подивитись на подорожі по-іншому!

Фото з особистого архіву Ольги Денисюк

Ольга Денисюк