Студентка ІНЕМ – серед переможців ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Катедра української мови Львівської політехніки
Марія Кондиревич

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/1090-23 від 24.01.2023 року у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 4 лютого 2023 року відбувся третій (фінальний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. На цьому етапі Національний університет «Львівська політехніка» представляли дві студентки: Марія Кондиревич, студентка Інституту економіки й менеджменту (група МЕ-21), і Вікторія Яким, студентка Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій (КБ-110).

За підсумками конкурсу студентку Марію Кондиревич нагороджено дипломом ІІІ ступеня як переможницю серед студентів закладів вищої освіти (керівник – доцент катедри української мови Галина Городиловська).