Студентка ІНЕМ пройшла стажування в агропромисловій компанії Lely Internatiobal N.V. (Королівство Нідерланди)

Кафедра фінансів Львівської політехніки
групове фото

Завдяки знанням, отриманим за роки навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа і страхування», студентка Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Христина Пістун стала переможцем міжнародного конкурсу Diamond Boot Camp 2016. Це дало їй можливість пройти стажування в одній із найінноваційніших компаній в агропромисловості – Lely Internatiobal N.V. (Королівство Нідерланди).

За словами представниці Університету, під час стажування в компанії вона зрозуміла, наскільки цінними є отримані у Львівській політехніці знання наукового і навчального характеру, і дуже вдячна за це викладачам кафедри фінансів.