Студентка ІНЕМ перемогла у конкурсі магістерських робіт зі спеціальності «Управління інноваційною діяльністю»

Кафедра ММП Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

10–11 квітня 2017 року доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н. Ірина Литвин брала участь як член журі у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності «Управління інноваційною діяльністю», що проходив у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.

За результатами роботи комісії та вивчення 21 дипломної роботи студентів зі всієї України було відзначено магістерську роботу студентки кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки Л. Залізної. Їй було присуджено диплом першого ступеня.