Студентка Львівської політехніки досягла успіху на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт із маркетингу

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Діана Співакова

У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління та економіка праці».

Студентка Національного університету «Львівська політехніка» Діана Співакова здобула високе призове друге місце у секції «Маркетинг» із роботою «Моделювання маркетингових рішень з просування нових товарів на ринку та оцінка ефективності рекламних заходів». Науковий керівник – д.е.н., професор О.Б. Мних.

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки вітає свою магістрантку із цим досягненням!

Діана Співакова Діана Співакова диплом Діани Співакової