Студентка ІКНІ здобула диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі робіт з прикладної лінгвістики

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
Уляна Юрлова

22 квітня 2021 року в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації 035.10 «Прикладна лінгвістика» у віддаленому режимі.

Студентка кафедри прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Уляна Юрлова представила роботу на тему «Особливості перекладу термінів IT з англійської на українську мову: на основі паралельного корпусу професійних текстів» і здобула диплом третього ступеня.

Науковий керівник – Маріанна Ділай, к.філол.н., доцент кафедри прикладної лінгвістики.