Студентка ІІМТ стала призером Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у галузі «Транспортні системи»

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
призери Конкурсу робіт у галузі «Транспортні системи»

28 березня 2018 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова завершилася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2017/2018 навчальному році в галузі технічних наук «Транспортні системи».

Представниця Національного університету «Львівська політехніка» Юлія Вовк посіла на конкурсі призове місце й одержала диплом ІІ ступеня.

Наукового керівника призерки, асистента кафедри транспортних технологій Інституту інженерної механіки та транспорту Львівської політехніки Тараса Постранського нагороджено грамотою.

диплом грамота