Студентка ІГСН стала переможницею V Всеукраїнського конкурсу есе «Трансформація сучасної світосистеми»

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Юлія Вайда

Завершився V Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе на тему «Трансформація сучасної світосистеми», організований Київським національним торговельно-економічним університетом і громадською організацією «Українська асоціація зовнішньої політики».

Мета заходу – привернути увагу студентської молоді до актуальних міжнародних проблем, розробки пропозицій та рекомендацій щодо їхнього розв’язання і втілення у практику діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських об’єднань України, міжнародних неурядових організацій.

За підсумками конкурсу студентка кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Юлія Вайда стала переможницею, здобувши диплом I ступеня. Науковий керівник – к. політ. н., доцент Леся Дорош.