Студентка Інституту гуманітарних та соціальних наук виборола звання чемпіонки Універсіади України з плавання

Кафедра фізичного виховання Львівської політехніки
Аліна Крук

У місті Кам’янському Дніпропетровської області завершилися змагання XVI Літньої універсіади України з плавання, у яких взяли участь 146 спортсменів із 23 закладів вищої освіти з усієї України.

Спортивну честь Національного університету «Львівська політехніка» на цьому турнірі відстоювали майстри спорту Аліна Крук (ІГСН), Владислав Самійло (ІТРЕ), Сергій Пилип (ІТРЕ), Дмитро Стадницький (ІКНІ), Маркіян Стадницький (ІТРЕ) та кандидат у майстри спорту Олексій Кінаш (ІТРЕ).

Команда Львівської політехніки посіла у своїй категорії друге місце, поступившись лише плавцям Харківського національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Переможницею на дистанції 800 м вільним стилем стала кандидат у збірну студентську команду України, майстер спорту, студентка Інституту гуманітарних та соціальних наук Аліна Крук.