Студентка Інституту архітектури з міста Краматорська подарувала рідній школі колекцію своїх картин

Кафедра ДОА Львівської політехніки
Олександра Бондаренко з Віолеттою Радомською

Майже місяць тому в школах міста Краматорська відбувся традиційний День випускника. До цієї події молода художниця Олександра Бондаренко, випускниця 2014 року Краматорської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням, а нині студентка Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка», подарувала рідній школі колекцію картин, які створила з любов’ю для вчителів та учнів.

Картини створено в контексті арт-проекту «Політехніка школі», започаткованого старшим викладачем кафедри дизайну та основ архітектури Університету Віолеттою Радомською. Роботи яскраві, майстерно виконані, налаштовують на позитив, і невдовзі стали улюбленою фотозоною на другому поверсі школи.

Даруйте добро – і зробите світ хоч трішечки кращим!

Олександра Бондаренко з Віолеттою Радомською виставка картин