Студентка ІАПО потрапила до числа переможців Canadian special award Toronto Int’l Society of Innovation & Advanced Skills

Tech StartUp School Львівської політехніки
Ангеліна Недошитко (праворуч)

Ангеліна Недошитко, студентка спеціальності «Публічне управління та адміністрування» у Львівській політехніці й резидент стартап-школи Університету, потрапила до числа переможців Canadian special award Toronto Int’l Society of Innovation & Advanced Skills з розробкою для муніципальних шкіл та клубів «Система спортивного хронометражу «SKIT».

Система призначена для фіксації часу проходження дистанції сноубордистами з метою уникнення похибок. SKIT придатний для використання муніципальними клубами, адже професійні пристрої є досить дорогими для юніорів.

Tech StartUp School і кафедра адміністративного та фінансового менеджменту вітають Ангеліну та бажають їй успіху на виставці PRIX EIFFEL у Парижі!