Студентів запрошують на вебінар «Українські ІТ-спеціалісти 2022: які навички потрібні зараз» від Sigma Software

ІТ Expert
Заставка вебінару

Усіх, хто хоче дізнатися, що треба вміти для успішного старту кар’єри в ІТ, запрошують 13 грудня 2022 року на безкоштовний вебінар на тему «Українські ІТ-спеціалісти 2022: які навички потрібні зараз».

Зустріч проведе Мирослава Осередчук – Training Manager в Sigma Software Group. Мирослава відповідальна за розвиток освітнього напряму в Sigma Software University на Заході України та має понад 12 років досвіду у сфері вищої освіти.

На вебінарі:

• розберуть характерні риси та вподобання ІТ-фахівців;
  • поговорять про навички та кваліфікації, які must have для сучасного ІТ-фахівця;
  • продемонструють можливості для початківців від Sigma Software University;
  • повідомлять, на що слід звернути увагу саме зараз для успішного старту в ІТ;
  • розкажуть, як війна вплинула на IT-фахівців: територія, заробітна плата, мови програмування та позиції.

Захід безкоштовний, початок о 18:00.

Реєстрація обов’язкова.