Студентів запрошують до участі в опитуванні щодо академічної доброчесності в освітньому середовищі Університету

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до опитування

Сьогодні Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» виконує важливу роль у формуванні культури академічної доброчесності та медіаграмотності. У бібліотеці можна отримати фахову консультацію щодо ефективного інформаційного пошуку і надійних джерел інформації, правил наукового цитування, використання міжнародних стилів бібліографічних посилань тощо.

Шановні студенти Львівської політехніки!

З метою дослідження академічної доброчесності та ефективної академічної взаємодії в освітньому середовищі Університету пропонуємо вам відповісти на запитання анонімної анкети. Анкета розіслана на ваші персональні корпоративні скриньки. Період анкетування – з 20 вересня до 15 жовтня 2021 року.