Студентів запрошують до участі у VI Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Аналіз соціальних даних 2022»

Організатори заходу
Заставка до заходу

Факультет соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує студентів будь-якого року навчання бакалаврської або магістерської програми закладів вищої освіти Європи до участі у VI Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт «Аналіз соціальних даних 2022» / «Social Data Analysis 2022».

Робочі мови конкурсу: українська, англійська.

Конкурс відбуватиметься за два етапи. Статус учасників другого туру прирівнюють до статусу учасників Всеукраїнських конференцій, і їм можуть бути нараховані додаткові бали успішності, передбачені відповідним положенням ЗВО.

Переможці конкурсу будуть нагороджені призами від працедавців та грошовими нагородами:

• І місце – 6000 грн;
  • ІІ місце – 3000 грн;
  • ІІІ місце – 2000 грн.

Реєстрація учасників триватиме до 20 березня включно.

Докладніше – на вебсторінці конкурсу.