Студентів запрошують до студмістечка Університету на храмовий празник та осінній DoBro-ярмарок

Центр Студентського Капеланства
Фрагмент афіші заходу

30 жовтня 2022 року в Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Лукаша, 3а), відбудеться храмовий празник.

Розпорядок богослужінь:

• субота, 29 жовтня:
    • 17:00 – Велика Вечірня з Литією.
  • неділя, 30 жовтня:
    • 9:00 – Утреня;
    • 10:00 – Святкова Божественна Літургія.

Вже традиційно щороку в цей день студенти організовують благодійні осінні DoBro-ярмарки, кошти з яких спрямовують на діяльність Волонтерського простору DoBro. Цьогоріч зібрані кошти буде використано на поїздки на східні та деокуповані території України.

Ярмарок триватиме з 9:30 до 12:30.

Центр Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви запрошує всіх на молитву, святкування і спілкування! Особливе намірення кожного з нас – закінчення війни і перемога над злом!