Студентів, випускників та аспірантів запрошують на програму стажування в дослідницькій службі Верховної Ради України

За матеріалами порталу «Громадський Простір»
Заставка до матеріалу

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує взяти участь у спеціальній програмі стажування в Дослідницькій службі Верховної Ради України у межах проєкту «РАДА: наступне покоління», який фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Стажування орієнтоване на:

• студентів, аспірантів, докторантів закладів вищої освіти;
  • випускників закладів вищої освіти;
  • співробітників неурядових організацій та аналітичних центрів, наукових установ.

За підсумками конкурсу буде відібрано до 5 учасників програми стажування, яким гарантовано стипендію в розмірі мінімальної заробітної плати.

Тривалість стажування – березень-вересень 2023 року, формат – офлайн.

Пропозиції на участь у конкурсі приймають до 18:00 27 лютого 2023 року на пошту ktebiakina@internews.ua з обов’язковим зазначенням теми листа: «Заявка на конкурс_Стажування в ДС ВРУ».

Докладніше – на порталі «Громадський Простір».