Студентів, учасників міжнародних обмінів Програми Еразмус+, запрошують взяти участь в опитуванні ESNsurvey 2021

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Скріншот з анкети

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує студентів, учасників міжнародних академічних обмінів Програми Європейського Союзу Еразмус+, взяти участь в анонімному опитуванні ESNsurvey 2021.

Анкету ESNsurvey 2021 можуть заповнити всі студенти, які брали участь у програмах мобільності з 2018-го р., або зараз перебувають на мобільності.

ESNsurvey – це загальноєвропейський дослідницький проєкт, що охоплює різні теми, які стосуються мобільності та освіти. Це найбільший проєкт у своєму роді, який здійснюється виключно волонтерами. Щороку з моменту створення проєкту в 2005 р. команда ESNsurvey розробляє онлайн анкету та поширює її серед студентів для збору інформації про досвід студентів за період навчання за кордоном за обміном. Багато асоціацій, студенти, викладачі, науковці та різні європейські установи співпрацюють з ESN над цим проєктом. За 15 років свого існування ESNsurveys зібрав понад 170 000 відповідей.

Цьогорічне дослідження ESNsurvey має на меті вивчити досвід та основні виклики мобільності студентів, пов’язані з участю, підтримкою, яку вони отримують, впливом мобільності на їх життя, коли вони повертаються додому. Особлива увага присвячена впливу COVID-19 на мобільність, оскільки на даний момент це найважливіший зовнішній фактор, що впливає на фізичну мобільність студентів.

Анкета ESNsurvey 2021