Студентів технічних напрямів Університету запрошують до участі в UnderDefense Internship Program 2023

Кафедра захисту інформації Львівської політехніки
Заставка до заходу

Кафедра захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології та львівська ІТ-компанія UnderDefense запрошують студентів Університету до участі в інтернатурі.

Інтернатура UnderDefense – це ввідний безкоштовний практичний курс у кібербезпеку тривалістю до 9 місяців для студентів профільних навчальних закладів Львова та України, який допоможе отримати цінні практичні й актуальні навички, а також навчить, як протистояти новим викликам у цій динамічній сфері.

Що чекатиме на учасників курсу?

• Навчання за моделлю EDIP, фокус на практику та роботу в командах.
  • 2 лекції на тиждень тривалістю 60–120 хв онлайн у післяробочий час.
  • Охоплення – Linux, Windows, Network, Cloud, Python, Compliance, Pentest, SOC.
  • Після проходження Core курсу – поділ учасників на напрями і закріплення за менторами, залучення до реальних досліджень (research) i проектів.
  • Після лекцій – домашнє/практичне завдання або Quiz.
  • В кінці кожного курсу – практичне тест-завдання.
  • Доступ до лекторів, експертів, інструкторів, курсів та матеріалів для самонавчання.
  • Найкращим – працевлаштування і сприяння в подальшому розвитку.

Участь у навчанні можуть брати:

• студенти спеціальності «Кібербезпека»;
  • спеціалісти, які закінчили навчання;
  • вмотивовані люди, які хочуть змін на краще у своєму житті та країні загалом.

Реєстрація триває до 27 лютого.

Докладніше про компанію та навчання можна дізнатися на онлайн-презентації, що відбуватиметься 22 лютого 2023 року з 17:00.

Коротко про компанію

UnderDefense – львівська ІТ-компанія, що надає послуги та консалтинг у напрямі кібербезпеки для клієнтів з Європи, Північної Америки та всього світу, здійснює захист організацій від зломів та витоків інформації, проведення кібероперацій із нападу і захисту.

Напрями роботи компанії:

• Defense – Security Operational Center (захищено більш ніж 47000 девайсів у режимі 24/7), Incident Responce, virtual CISO, Cybersecurity Development;
  • Offense – Pentest (більше ніж 140 пентестів щорічно).

Партнерами компанії є такі гіганти як Microsoft, Splunk, IBM тощо. Команда працює над розробкою власного унікального SaaS-продукту.

«Віддавати і ділитися знаннями – це наша маленька місія. Ми віримо в силу community. Українці, об’єднавшись, досягають небачених висот та створюють інновації. Ми хочемо задавати нову планку якості, до якої треба прагнути. Ми постійно шукаємо нові таланти, які б найкраще змогли реалізовувати себе в кібербезпеці», – кажуть у компанії.