Студентів та випускників запрошують на вебінар «Методи оцінки вартості бізнесу» від компанії EY Ukraine

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Фрагмент афіші заходу

Студентів та випускників Національного університету «Львівська політехніка» запрошують на вебінар «Методи оцінки вартості бізнесу» від компанії EY Ukraine, яка відбудеться 13 вересня 2022 року в режимі онлайн.

Упродовж години розглядатимуть різні методи оцінки вартості бізнесу та пояснюватимуть, як застосовувати й обґрунтовувати ці методи у практичній діяльності.

Спікер – Роман Павлюк, старший аналітик напряму Valuation, Modeling & Economics практики стратегії та угод EY Ukraine.

Реєстрація триватиме до 12 вересня, 17:00. Посилання на трансляцію отримають лише зареєстровані учасники. Початок заходу о 16:00. Участь безкоштовна.

• Як історію компанії, її працівників, бренд, продукти і ринки відобразити в грошовому вимірі?
  • Чим відрізняється оцінка вартості високотехнологічного стартапу від ресторану неподалік дому?
  • Чому оцінка бізнесу є скоріше мистецтвом, а не наукою?

Якщо хочеш знайти відповіді на ці та багато інших питань щодо оцінки бізнесу – приєднуйся до нової зустрічі EY Talks!