Студентів та випускників економічних спеціальностей запрошують до участі у бізнес-кейсі від PwC Ukraine

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка заходу

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки запрошує студентів та випускників економічних спеціальностей Університету взяти участь у бізнес-кейсі від PwC Ukraine у режимі онлайн і стати частиною аудиторської команди.

Головне завдання – виконати аудит фінансової звітності фірми за 5 днів. Аудитори PwC Ukraine будуть поруч, підтримуватимуть і навчать, як не боятися дедлайнів та дотримуватися їх.

Дата проведення заходу – 29 червня – 3 липня 2021 року, тривалість – 3 год/день.

Крайній термін заповнення заявок – 15 червня.

Докладніше – на сторінці відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом у соцмережі Фейсбук.