Студентів та викладачів запрошують до участі у конкурсах із донабору експертів з акредитації освітніх програм

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Лого НАЗЯВО

До уваги студентів та науково-педагогічних працівників Львівської політехніки!

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти інформує, що оголошено конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм з числа науково-педагогічних та наукових працівників за такими спеціальностями:

• 271 «Морський та внутрішній водний транспорт»,
  • 272 «Авіаційний транспорт»,
  • 273 «Залізничний транспорт»,
  • 274 «Автомобільний транспорт»,
  • 275 «Транспортні технології (за видами)».

Заяви-анкети приймають до 9 травня 2023 року.

Докладніше – на сайті Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Також триває донабір кандидатів в експерти з акредитації освітніх програм – здобувачів вищої освіти.

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки рекомендує студентам і науково-педагогічним працівникам Університету взяти участь у конкурсах!