Студентів та викладачів ІХХТ, ІЕСК, ІМІТ, ІСТР запрошують на зустріч із представниками ПрАТ «Рівнеазот» OSTCHEM

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
ПрАТ «Рівнеазот» OSTCHEM

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин Інституту хімії та хімічних технологій за сприяння відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки запрошує студентів та викладачів на зустріч з представниками холдингу ПрАТ «Рівнеазот» OSTCHEM (м. Рівне).

ПрАТ «Рівнеазот» OSTCHEM – лідер із виробництва мінеральних добрив у Західній Україні. Завдяки високій культурі виробництва, висококваліфікованому колективу професіоналів, постійній модернізації обладнання, автоматизації та комп’ютеризації виробничих процесів «Рівнеазот» посідає впевнене місце у промисловості України та складає конкуренцію багатьом закордонним хімічним підприємствам.

У програмі зустрічі:

• презентація про одне з найбільших хімічних підприємств західного регіону України;
  • плановане будівництво нового заводу з виробництва карбаміду;
  • умови роботи та програми підтримки молодих працівників на підприємстві;
  • можливість дуальної освіти;
  • відповіді на запитання.

На роботу на нове підприємство потрібні будуть фахівці з:

• хімічної технології та інженерії;
  • автоматизації;
  • механіки;
  • енергетики;
  • екології.

Зустріч відбудеться у вівторок, 21 вересня 2021 року, в аудиторії 101 ІХ навчального корпусу Університету. Початок о 14:00.