Студентів та молодих учених запрошують на стажування в Корейському інституті науки і технологій

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Українським студентам і молодим вченим пропонують пройти стажування в Корейському інституті науки і технологій (KIST). Така можливість надана відповідно до підписаного Меморандуму між Міністерством освіти і науки України та Корейським інститутом KIST про співпрацю.

Стажування є підготовчим етапом для вступу до цього закладу, тож учасники зможуть здобути ступінь бакалавра або магістра.

Претендувати на участь у програмі можуть, зокрема, бакалаври та магістри, які можуть зберегти статус студента у своїх університетах впродовж усього періоду стажування (а також ті, які вже завершили навчання) і які виявлять бажання вступати для подальшого навчання до Корейського інституту науки і технологій. Для участі у відборі кандидати мають подати заповнену аплікаційну форму й завантажити скановані копії документів на сайт інституту.

Перевага надаватиметься претендентам, які навчаються за такими напрямами:

• біомедичні науки і техніка;
  • нанотехнології та інформаційні технології;
  • енергетика та навколишнє середовище.

Приймання заявок для участі у програмі триватиме до 14 квітня 2021 року.

Докладна інформація щодо умов відбору та програми стажування – в інформаційному бюлетені.