Студентів та аспірантів запрошують на онлайн-курси з комп’ютерних досліджень української мови

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
Заставка до заходу

До уваги студентів та аспірантів Львівської політехніки!

Генеральний регіонально анотований корпус української мови (ГРАК) приєднався до нової Єнської мережі українознавчих досліджень. І ось перший проєкт для України – онлайн-курси з комп’ютерних досліджень української мови в осінньому семестрі 2022–2023 навчального року.

До участі запрошують студентів та аспірантів українських вишів. Курси для слухачів безкоштовні, є можливість отримати стипендію в розмірі 800 євро.

Проєкт підготовлено спільно з кафедрою філології Українського католицького університету і кафедрою прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки. Грант надає Німецька служба академічних обмінів (DAAD).

Крайній термін подання заявок – 6 вересня 2022 року.

Докладніше – на сайті організаторів