Студентів та аспірантів запрошують до участі в ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Зберігаючи пам’ять про Голокост»

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка з текстом "Зберігаючи пам’ять про Голокост"

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» оголошує третій Всеукраїнський конкурс наукових, науково-дослідницьких проєктів «Зберігаючи пам’ять про Голокост». Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» закликає бакалаврів (ІІІ–IV курс), магістрів та аспірантів подавати заявки на конкурс. Розглядатимуть наукові й науково-дослідницькі проєкти з гуманітарних та суспільних наук, зокрема історії, філософії, права, психології, соціології, політології, релігієзнавства, культурології, а також інших наук, пов’язаних із тематикою конкурсу.

  • Перший етап – подання заявок до 15 грудня 2020 року. Для участі у конкурсі необхідно надсилати заявку та анотацію конкурсної роботи на електронну адресу education@babynyar.org.
  • Другий етап – до 15 січня 2021 року – подання конкурсних робіт на розгляд журі від учасників, які пройшли перший етап.
  • Третій етап – 28 січня 2021 року – презентація та захист проєктів онлайн, визначення та нагородження переможців.

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду в розмірі:

  • I місце – 5600 гривень;
  • II місце – 3500 гривень;
  • III місце – 2500 гривень.

Головний переможець зможе пройти стажування у Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр», щоб реалізувати свій проєкт спільно з командою Меморіалу.