Студентів та аспірантів запрошують до участі у програмі практики і стажування у Польщі Leopolis for Future

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Лого програми Leopolis for Future

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів та аспірантів до участі у програмі практики і стажування у Польщі Leopolis for Future.

Відповідно до умов проєкту студенти II та III курсів (бакалаври), студенти І курсу (магістри) та аспіранти Львівської політехніки мають можливість пройти стажування у польських фірмах та установах впродовж одного-двох місяців 2022 року. Кандидати повинні володіти англійською або польською мовою.

Термін подання документів – до 4 березня 2022 року, 15:00. До цього часу потрібно надіслати документи англійською мовою у Центр міжнародної освіти Львівської політехніки до Олександри Степанюк (oleksandra.v.stepaniuk@lpnu.ua, аудиторія 343 головного корпусу Університету, 258-24-21).

Необхідні документи:

• CV в системі Europass;
  • мотиваційний лист, що містить інформацію, яке саме стажування зі списку доступних стажувань цікавить учасника;
  • інформаційне положення GDPR та Згода на обробку персональних даних.

Список доступних підприємств для стажувань та інші умови – на сайті Центру міжнародної освіти у межах Порталу Львівської політехніки.