Студентів Львівської політехніки запрошують на вебінар «Анатомія атаки. Методи сучасних кіберзлочинців»

Організатори заходу
вебінар «Анатомія атаки. Методи сучасних кіберзлочинців»

Оргкомітет запрошує студентів Національного університету «Львівська політехніка» на вебінар «Анатомія атаки. Методи сучасних кіберзлочинців», який відбуватиметься 6 квітня 2017 року з 14:00 до 15:00.

Організатори заходу: компанія Cisco, Національний університет «Львівська політехніка», Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Національний гірничий університет, Гомельський державний університет імені Ф. Скорини.

Доповідач вебінару – Павло Родіонов, системний інженер-консультант компанії Cisco у сфері інформаційної безпеки.

Для реєстрації студентам академії Cisco потрібно звернутися до інструктора. Ті, хто не є студентами академії Cisco, можуть зареєструватися через форму.

Всі учасники, які складуть тест після закінчення вебінару та заповнять анкету зворотного зв’язку, отримають сертифікати про участь у семінарі.

Бажаємо успіхів та запрошуємо приєднатися до групи Програми академій Cisco України у Facebook!

Приєднані файли