Студентів Львівської політехніки запрошують на науково-дослідницьке стажування в США (USURE)

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Державний університет Північної Дакоти (США)

Відповідно до недавно підписаного Меморандуму порозуміння та спільної мети сприяти співпраці між Україною і США Національний Університет «Львівська політехніка» і Державний університет Північної Дакоти розробляють програму літнього науково-дослідницького стажування студентів Львівської політехніки у США.

Упродовж літа 2018 року кафедра покрить і полімерних матеріалів Державного університету Північної Дакоти надає можливості для науково-дослідного стажування (10 тижнів) для студентів четвертого курсу і магістрантів, які навчаються за спеціальностями «Хімічні технології та інженерія», а також аспірантів першого і другого року навчання за спеціальностями «Хімія високомолекулярних сполук», «Органічна хімія» і спорідненими.

Можливості для стажування доступні упродовж будь-яких 10 тижнів у період з 14 травня до 17 серпня 2018 року.

1. Для подання заявки на стажування необхідно надіслати:
  2. Лист з описом кар’єрних планів і наукових інтересів
  3. Витяг із залікової книжки
  4. Рекомендацію викладача/керівника
  5. Заяву

Крайній термін подання заявок – 1 січня 2018 року.

Організатори просять звертатися до д-ра Ананія Когута (Національний університет «Львівська політехніка», ananiy.kohut@gmail.com) або д-ра Андрія Воронова (Державний університет Північної Дакоти, andriy.voronov@ndsu.egu).

Приєднані файли