Студентів технічних спеціальностей Львівської політехніки запрошують на EY Cyber Consulting Bootcamp

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
EY Cyber Consulting Bootcamp

Для тих, хто цікавиться ІТ і хоче спробувати себе в ІТ-консалтингу, одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надають аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги, Ernst & Young розпочинає унікальний проєкт EY Cyber Consulting Bootcamp.

EY Cyber Consulting Bootcamp – це:

• п’ять тижнів інсайтів від консультантів напряму управління інформаційними технологіями та IT-ризиками EY;
  • лекції за темами: кібербезпека, концепти і ключові процеси інформаційної безпеки, керування ризиками, провідні стандарти в галузі інформаційної безпеки, оцінка вразливостей і тестування на проникнення, технічні засоби кібербезпеки, BCM, IT governance, Privacy, Quality Assurance тощо;
  • робота в команді – всіх учасників розподілять на команди й після кожної лекції даватимуть кейс, який потрібно буде вирішити і презентувати на наступному занятті;
  • можливість отримати job offer та розпочати кар’єру в EY навіть без попереднього досвіду роботи.

Заняття відбуватимуться онлайн щовівторка та щочетверга, з 16:00, від 10 листопада до 10 грудня 2020 року.

Організатори запрошують студентів та нещодавніх випускників технічних спеціальностей за умови наявності базових знань у напрямах інформаційної безпеки.

Щоб взяти участь у буткемпі, потрібно зареєструватися до 8 листопада і пройти попередній відбір (тести з англійської та логіки).

Докладніше про EY Cyber Consulting Bootcamp