Студентів Львівської політехніки просять оцінити якість проведення занять із використанням технологій дистанційного навчання

Адміністрація Львівської політехніки
Ілюстративне фото зі студенткою з планшетом

Шановні студенти!

З метою підвищення якості викладання навчальних дисциплін у Львівській політехніці просимо оцінити якість проведення занять із використанням технологій дистанційного навчання.

Анкета «Дистанційне навчання – очима студентів» із низкою запитань, відповіді на які допоможуть підвищити якість викладання навчальних дисциплін, розміщені в електронних кабінетах студентів.

Для того, аби дати відгук, необхідно авторизуватись на сайті student.lpnu.ua та на відповідній сторінці (пункт меню «Навчання» > «Анкетування») обрати одну з дисциплін осіннього семестру 2020/2021 навчального року.

Опитування розпочинається 1 грудня 2020 року.