Студентів кафедри ОА запрошує на співбесіди щодо працевлаштування її міжнародний партнер – PwC Lviv SDC

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото із зустрічі у Львівській політехніці

Представники провідної міжнародної аудиторської фірми PwC Lviv SDC в листопаді 2023 року завітали на кафедру обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка», щоб запросити у свою команду кращих бакалаврів та магістрів, які здобувають вищу освіту за спеціальністю «Облік і оподаткування».

PwC – це мережа з понад 380000 співробітників у 157 країнах, які зосереджені на наданні послуг найвищої якості у сферах аудиту, консалтингу та розвитку технологій.

PwC Lviv SDC пропонує:

• особистий план розвитку;
  • комфортний офіс із зонами відпочинку;
  • мовні курси (англійська та польська мови);
  • розвиток soft skills;

тощо.

Обрані студенти матимуть можливість:

• пропонувати і впроваджувати інноваційні рішення у сфері фінансового аудиту;
  • навчитися працювати з різними інструментами трансформації даних та автоматизації процесів;
  • приєднатися до компанії, яку випускники кафедри ОА визнають найкращим місцем для роботи;
  • бути членом мотивованої та амбітної команди тощо.

Із додатковими питаннями звертатись до професора кафедри обліку та аналізу Володимира Чубая.