Студентів ІТ-спеціальностей Університету запрошують на безкоштовний Uitware Azure Bootcamp

Кафедра електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій
Заставка заходу

З 4 березня 2024 року розпочинається безкоштовний Uitware Azure Bootcamp, на якому студенти ІТ-спеціальностей Львівської політехніки зможуть осягнути базові навички з проєктування хмарних застосунків, фундаментальні концепції Azure, основні архітектурні компоненти Azure, захист даних, Azure DevOps тощо.

Цей курс створено у партнерстві з компаніями Uitware та Microsoft, Національним університетом «Львівська політехніка», Львівським національним університетом імені Івана Франка та Українським католицьким університетом. У рамках цієї співпраці студенти отримають можливість професійного зростання у сфері ІТ з технологіями від Microsoft і знаннями від провідних світових експертів.

Приєднуйтесь і розширюйте свій професійний потенціал!

Докладна програма та реєстрація