Студентів ІХХТ запрошують до участі у програмі академічної мобільності Erasmus+ в Університеті Кінгстона (Лондон)

ІХХТ Львівської політехніки
афіша

Студентів ІІІ–V курсів Львівської політехніки напряму навчання «Хімія» запрошують до участі у програмі академічної мобільності Erasmus+ в Університеті Кінгстона (Лондон) на осінній навчальний семестр 2020/2021 років.

Необхідні документи (англійською мовою):

• супровідний мотиваційний лист;
  • CV (Europass).

Документи потрібно подати до 25 грудня 2019 року на електронну пошту координаторам від Інституту хімії та хімічних технологій – Олександрові Іващуку (oleksandr.s.ivashchuk@lpnu.ua) або Володимиру Реутському (volodymyr.v.reutskyy@lpnu.ua) – із зазначенням у темі листа «Kingston Erasmus+ students». Координатор проєкту від Університету Кінгстона – д-р Алан Флаверс (A.Flowers@kingston.ac.uk).

афіша