Студентів, які хочуть продовжувати проживати в гуртожитку, просять звернутися в студмістечко для підтвердження

Дирекція студмістечка Львівської політехніки
Гуртожиток Львівської політехніки

До уваги студентів – мешканців гуртожитків!

Комісія з поселення Університету інформує, що студенти ІІ–IV курсів бакалаврського рівня та ІІ курсу магістерського рівня вищої освіти, які бажають продовжувати проживати в гуртожитку у 2022–2023 навчальному році, мають звернутися до 9 вересня 2022 року в студентське містечко Львівської політехніки для підтвердження свого проживання та оформлення на новий навчальний рік.

У зв’язку із проживанням в студмістечку значної кількості тимчасово переміщених осіб та нестачею вільних місць для поселення місця студентів, які не зголосяться й не оформляться в студмістечку до 9 вересня 2022 року, можуть бути використані для поселення студентів І року навчання.

Поселення студентів І курсу магістерського рівня вищої освіти відбуватиметься за результатами вступу до магістратури в другій половині вересня 2022 року.

Просимо відповідально та з розумінням поставитися до цього питання.