Студентів і стартаперів запрошують на безкоштовну інкубаційну програму Startup School

Організатори заходу
Заставка до матеріалу

Засновників стартапів, які прагнуть прокачати свій проєкт на ранній стадії, людей із крутою ідеєю, які не знають, із чого почати, студентів, що готові поринути у світ стартапів, запрошують реєструватися на інкубаційну програму Startup School, розроблену спеціально для підприємців-початківців.

Програма пропонує:

• теоретичний курс від успішного українського стартапера Саші Ремінного, який побудував свій стартап та зробив екзіт;
  • практичну методологію запуску стартапу з 11 модулів;
  • ексклюзивні вебінари та менторські сесії під керівництвом крутих українських стартаперів;
  • постійну підтримку на кожному етапі;
  • доступ до мережі інноваторів та експертів галузі.

Старт програми – 8 травня 2024 року, тривалість – 3 місяці в режимі онлайн.

Startup School – це можливість отримати навички та ресурси, необхідні для успіху стартапу. Не пропустіть можливість – зареєструйтеся та розпочніть свій підприємницький шлях!