Студентів і дослідників запрошують на Форум з культурної дипломатії та технологій в Торонто (Канада)

Спільнота «Стипендії, гранти, можливості для молоді»
Заставка до матеріалу

Форум з культурної дипломатії та технологій – це міжнародний захід, який відбуватиметься в Торонто, Канада, з 20 по 23 серпня 2024 року. Він стане унікальною платформою для обміну ідеями та досвідом між професіоналами, науковцями і студентами, які цікавляться взаємозв’язком культурної дипломатії та сучасних технологій.

Організатори форуму ставлять собі за мету дослідити вплив технологічних інновацій на міжнародні відносини та культурний обмін. Програма заходу включає різноманітні формати: keynote-виступи, панельні дискусії, інтерактивні воркшопи і презентації. Серед спікерів форуму заявлені професори провідних канадських університетів, представники державних структур та великих технологічних компаній, які працюють у Канаді.

Організатори беруть на себе витрати на переліт, проживання та харчування делегатів, а також організують для них екскурсійну програму, що включає відвідання Ніагарського водоспаду.

До участі запрошують професіоналів, студентів і дослідників з усього світу віком 16–40 років, які працюють у сферах культурної дипломатії та технологій, і мають навички спілкування англійською мовою на середньому рівні.

Крайній термін подання заявок1 серпня 2024 року.