Студентів економічних, юридичних і технічних спеціальностей запрошують на кар’єрну програму EY Campus 2.0

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка заходу

Ernst & Young, одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надають професійні послуги, анонсує EY Campus 2.0 – кар’єрну програму для студентів І–IV курсів економічних, юридичних і технічних спеціальностей, що включає лекції та практичні завдання, спрямовані на:

• розвиток soft та hard skills молодих спеціалістів;
  • підготовку до першого працевлаштування – поради з написання ідеального резюме та успішного проходження співбесід;
  • знайомство з професіями, які дозволять працювати «за спеціальністю».

Заходи програми відбуватимуться з 10 березня до 12 квітня 2022 року щовівторка та щочетверга. Реєстрація – до 10 березня.

Етапи відбору:

1. реєстрація;
  2. тестування на рівень володіння англійською;
  3. тестування на логіку;
  4. запис мотиваційної відеовізитки.

Більше інформації – на вебсторінці відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом на Порталі Львівської політехніки.